Coraline - en to az translation catalogue (93 entries)

en: Event
az: Tədbir

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full-width, no sidebar
az: Tam Genişlik, Yan Çubuqsuz

en: Tag Archives: %s
az: %s Etiket Arxivləri:

en: Links
az: Bağlantılar

en: Search It!
az: Axtar!

en: Recent Entries
az: Ən son yazılar

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
az: Bağışlayın, axtarış kriteriyalarınıza uyğun gələn nəticə əldə edilmədi.Fərqli açar kəlmələrlə təkrar yoxlayın.

en: Nothing Found
az: Tapılmadı

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
az: %2$s <span class="%1$s">kateqoriyasına göndərildi</span>

en: Search Results for: %s
az:  %s üçün Axtarışın Nəticələri:

en: 1 comment
az: 1 Şərh

en: % comments
az: % Şərh

en: <span class="%1$s">in</span> %2$s
az: <span class="%1$s">içində</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
az: %2$s <span class="%1$s">ilə etiketləndi</span>

en: View posts in the Gallery category
az: Qalereya kateqoriyasındakı yazılara bax

en: More Galleries
az: Daha çox qalereya

en: 1 Comment
az: 1 Şərh

en: % Comments
az: % Şərh

en: Leave a comment
az: Bir şərh yazın

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
az: Bu qalereya özündə <a %1$s>%2$s foto</a> ehtiva edir.

en: Permalink to %s
az: %s üçün daimi bağlantı

en: All %s posts
az: bütün %s  yazıları

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
az: Bağışlayın,istədiyiniz arxiv üçün nəticə əldə edilmədi.Bəlkə axtarış edərək uyğun bir yazı tapa bilərsiniz.

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
az: Yeni yazılar <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
az: <span class="meta-nav">&larr;</span> Əski yazılar

en: Gallery Category
az: Qalereya Kateqoriyası

en: Save Options
az: Parametrləri Qeyd Et

en: Select a category &hellip;
az: Kateqoriya seç &hellip;

en: Select a default color scheme
az: Mövcud bir rəng sxemi seçin

en: Default Layout
az: Mövcud Tərtibat

en: Color Scheme
az: Rəng sxemi

en: Full Width (No Sidebars)
az: Tam Genişlik (Yan Çubuqsuz)

en: %1$s Theme Options
az: %1$s Mövzu Parametrləri

en: Options saved
az: Parametrlər qeyd edildi

en: Content-Sidebar-Sidebar
az: Mühtəviyyat-Yan Menyu Çubuğu-Yan Menyu Çubuğu

en: Sidebar-Sidebar-Content
az: Yan Menyu Çubuğu-Yan Menyu Çubuğu-Mühtəviyyat

en: Sidebar-Content-Sidebar
az: Yan Menyu Çubuğu-Mühtəviyyat-Yan Menyu Çubuğu

en: Content-Sidebar
az: Mühtəviyyat-Yan Menyu Çubuğu

en: Sidebar-Content
az: Yan Menyu Çubuğu-Mühtəviyyat

en: Brown
az: Palıdı

en: Red
az: Qırmızı

en: Purple
az: Tünd qırmızı

en: Blue
az: Mavi

en: Pink
az: Çəhrayı

en: Black
az: Qara

en: White
az: Ağ

en: Theme Options
az: Mövzu parametrləri

en: Water drops
az: Su damlaları

en: Next &rarr;
az: Sonrakı &rarr;

en: &larr; Previous
az: &larr; Öncəki

en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Published </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span>  at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a>
az: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Dərc edildiyi tarix </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span>  at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a>

en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Uploaded </span> at <a href="%1$s" title="Link to full-size image">%2$s &times; %3$s</a>
az: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Yükləndiyi tarix</span> : <a href="%1$s" title="Link to full-size image">%2$s &times; %3$s</a>

en: Skip to content
az: Mühtəviyyata keç

en: Page %s
az: Səhifə %s

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
az: <a href="%3$s" title=" %4$s üçün daimi bağlantı" rel="bookmark">daimi bağlantını</a> seçilmişlərinizə əlavə edin.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
az: Bu yazı %1$s içində dərc edildi. <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">Daimi bağlantını</a> seçilmişlərinizə əlavə edin.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
az: Bu yazı %1$s içində dərc edildi və %2$s olaraq etiketləndi. <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">Daimi bağlantını</a> seçilmişlərinizə əlavə edin.

en: View all posts by %s
az: %s tərəfindən yazılmış bütün yazılara bax

en: The fourth footer widget area
az: Dördüncü zirzəmi vidcet sahəsi

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s
az: <span class="%1$s">tarixində dərc edildi</span> %2$s

en: The third footer widget area
az: Üçüncü zirzəmi vidcet sahəsi

en: Fourth Footer Widget Area
az: Dördüncü Zirzəmi Vidcet Sahəsi

en: The second footer widget area
az: İkinci zirzəmi vidcet sahəsi

en: Third Footer Widget Area
az: Üçüncü Zirzəmi Vidcet Sahəsi

en: The first footer widget area
az: İlk zirzəmi vidcet sahəsi

en: Second Footer Widget Area
az: İkinci Zirzəmi Vidcet Sahəsi

en: Feature Widget Area
az: Xüsusi Vidcet Sahəsi

en: First Footer Widget Area
az: İlk Zirzəmi Vidcet Sahəsi

en: Secondary Widget Area
az: İkinci dərəcəli vidcet sahəsi

en: Primary Widget Area
az: Birinci Vidcet Sahəsi

en: The primary widget area
az: Birinci vidcet sahəsi

en: Pingback:
az: Geri bildiriş:

en: Your comment is awaiting moderation.
az: Şərhiniz yoxlama gözləyir.

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
az: %1$s tarixində, saat %2$s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
az: Oxumağa davam et <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Primary Navigation
az: Əsas Naviqasiya

en: Edit
az: Redaktə et

en: Pages:
az: Səhifələr:

en: Theme: %1$s by %2$s.
az: Mövzu: %1$s tərəfindən %2$s.

en: Proudly powered by %s.
az: %s qürurla təqdim edər.

en: A Semantic Personal Publishing Platform
az: Müasir Fərdi Yayın Platforması

en: Comments are closed.
az: Şərh üçün bağlıdır.

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
az: <span class="meta-nav">&larr;</span> Əski Şərhlər

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
az: Yeni Şərhlər <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: One response to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s responses to &ldquo;%2$s&rdquo;
az[0]: &ldquo;%2$s&rdquo; üçün bir cavab
az[1]: &ldquo;%2$s&rdquo; üçün %1$s cavab

en: Category Archives: %s
az: Kateqoriya Arxivləri: %s

en: Author Archives: %s
az: Müəllifin arxivləri: %s

en: Blog Archives
az: Bloq Arxivləri

en: Yearly Archives: <span>%s</span>
az: İllik Arxivlər: <span>%s</span>

en: Monthly Archives: <span>%s</span>
az: Aylıq arxivlər: <span>%s</span>

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
az: Bağışlayın, axtardığınız səhifə tapılmadı. Yenidən axtarış etmək bəlkə işinizə yarayar.

en: Daily Archives: <span>%s</span>
az: Günlük Arxivlər: <span>%s</span>

en: Not Found
az: Tapılmadı
