Coraline - en to fa translation catalogue (104 entries)

en: Event
fa: رویداد

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full-width, no sidebar
fa: پهنای کامل، بدون نوار کناری

note: Description of the plugin/theme
en: A squeaky-clean theme featuring a custom menu, header, background, and layout. Coraline supports 7 widget areas (up to 3 in the sidebar, four in the footer) and featured images (thumbnails for gallery posts and custom header images for posts and pages). It includes styles for print and the Visual Editor, special styles for posts in "Asides" and "Gallery" categories, and has an optional full-width page template that removes the sidebar.
fa: یک پوستهٔ جیغ و تمیز با ویژگی گزینگان، سرایند، پس‌زمینه و چیدمان سفارشی. Coraline از ۷ پهنهٔ ابزارک (تا ۳ مورد در نوار کناری و ۴ مورد در پسایند) و تصاویر ویژه (تصاویری کوچکی برای نوشته‌های گالری‌وار و تصاویر سرایند سفارشی برای نوشته‌ها و صفحه‌ها) پشتیبانی می‌کند. این پوسته سبک‌هایی برای چاپ و ویرایش‌گر دیداری و سبک‌های ویژهٔ دیگری برای نوشته‌هایی دستهٔ «خلوت‌گویه‌ها» و «گالری» دارد. همچنین یک قالب تمام‌پهنای اختیاری که نوار کناری را حذف می‌کند نیز در بر دارد.

en: Tag Archives: %s
fa: بایگانی برچسب‌ها: %s

en: Meta
fa: فرا

en: Links
fa: پیوندها

en: Search It!
fa: جست‌وجو کنید!

en: Recent Entries
fa: تازه‌ترین ورودی‌ها

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
fa: پوزش، اما هیچ‌چیز با معیار جست‌وجوی شما همخوانی نیافت. لطفا با چند کلیدواژهٔ دیگر دوباره تلاش کنید.

en: Nothing Found
fa: چیزی پیدا نشد

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
fa: <span class="%1$s">نوشته‌شده در</span> %2$s

en: Search Results for: %s
fa: نتایج جست‌وجو برای: %s

en: 1 comment
fa: ۱ دیدگاه

en: % comments
fa: % دیدگاه

en: <span class="%1$s">in</span> %2$s
fa: <span class="%1$s">در</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
fa: <span class="%1$s">برچسب‌خورده با</span> %2$s

en: View posts in the Gallery category
fa: مشاهدهٔ نوشته‌های دستهٔ گالری

en: More Galleries
fa: گالری‌های بیشتر

en: 1 Comment
fa: ۱ دیدگاه

en: % Comments
fa: % دیدگاه

en: Leave a comment
fa: بیان دیدگاه

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
fa: گالری شامل <a %1$s>%2$s عکس</a> می‌باشد.

en: Permalink to %s
fa: پایاپیوند به %s

en: All %s posts
fa: همهٔ %s نوشته

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
fa: پوزش، اما نتیجه‌ای برای بایگانی درخواست شده، یافت نشد. شاید جست‌وجو کمک کند نوشتهٔ مرتبطی پیدا کنید.

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: نوشته‌های تازه‌تر <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
fa: <span class="meta-nav">&larr;</span> نوشته‌های پیشین

en: Note: Coraline now supports Post Formats! Read more at <a href="http://support.wordpress.com/posts/post-formats/">Support &raquo; Post Formats</a>.
fa: توجه: Coraline هم‌اکنون از قالب‌های نوشته پشتیبانی می‌کند! اطلاعات بیشتر در <a href="http://support.wordpress.com/posts/post-formats/">پشتیبانی &raquo; قالب‌های نوشته</a>.

en: Gallery Category
fa: دستهٔ گالری

en: Select a category to use for posts with image galleries
fa: یک دسته برای نوشته‌های شامل گالری تصاویر برگزینید

en: Save Options
fa: ذخیره‌سازی تغییرات

en: Aside Category
fa: دستهٔ کناری

en: Select a category &hellip;
fa: یک دسته برگزینید &hellip;

en: Select a category to use for shorter aside posts
fa: یک دسته برای نوشته‌های کناری کوتاه‌تر برگزینید

en: Select a default color scheme
fa: یک رنگ‌بندی پیش‌فرض برگزینید

en: Default Layout
fa: چیدمان پیش‌فرض

en: Color Scheme
fa: رنگ‌بندی

en: Full Width (No Sidebars)
fa: تمام-پهنا (بدون نوار کناری)

en: %1$s Theme Options
fa: گزینه‌های پوستهٔ %1$s

en: Options saved
fa: گزینه‌ها ذخیره شدند

en: Content-Sidebar-Sidebar
fa: محتوا-‌ستون‌کناری-ستون‌کناری

en: Sidebar-Sidebar-Content
fa: ستون‌کناری-ستون‌کناری-محتوا

en: Sidebar-Content-Sidebar
fa: ستون‌کناری-محتوا-‌ستون‌کناری

en: Content-Sidebar
fa: محتوا-ستون‌کناری

en: Sidebar-Content
fa: ستون‌کناری-‌محتوا

en: Brown
fa: قهوه‌ای

en: Red
fa: قرمز

en: Purple
fa: بنفش

en: Blue
fa: آبی

en: Pink
fa: صورتی

en: Black
fa: مشکی

en: White
fa: سفید

en: Limestone cave
fa: غار سنگ آهک

en: Cactii
fa: کاکتوس‌ها

en: Theme Options
fa: گزینه‌های پوسته

en: Water drops
fa: قطرات آب

en: Next &rarr;
fa: بعدی &rarr;

en: &larr; Previous
fa: &larr; پیشین

en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Published </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span>  at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a>
fa: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">منتشر شده در </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span>  در <a href="%3$s" title="پیوند به تصویر با ندازهٔ کامل">%4$s &times; %5$s</a> در <a href="%6$s" title="بازگشت به %7$s" rel="gallery">%7$s</a>

en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Uploaded </span> at <a href="%1$s" title="Link to full-size image">%2$s &times; %3$s</a>
fa: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">بارگذاری شده </span> در <a href="%1$s" title="پیوند به تصویر با اندازهٔ کامل">%2$s &times; %3$s</a>

en: Skip to content
fa: پرش به محتوا

en: Page %s
fa: صفحهٔ %s

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: <a href="%3$s" title="پایاپیوند به %4$s" rel="bookmark">پایاپیوند</a> را نشانه‌گذاری کنید.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: این ورودی در %1$s فرستاده شده است. <a href="%3$s" title="پایاپیوند به %4$s" rel="bookmark">پایاپیوند</a> به آن را نشانه‌گذاری کنید.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: این ورودی در %1$s فرستاده شده و با %2$s برچسب خورده. <a href="%3$s" title="پایاپیوند به %4$s" rel="bookmark">پایاپیوند</a> را نشانه‌گذاری کنید.

en: <span class="by-author"><span class="sep">by</span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%1$s" title="%2$s" rel="author">%3$s</a></span> </span>
fa: <span class="by-author"><span class="sep">بدست</span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%1$s" title="%2$s" rel="author">%3$s</a></span> </span>

en: View all posts by %s
fa: مشاهدهٔ همهٔ نوشته‌ها بر اساس %s

en: The fourth footer widget area
fa: پهنهٔ چهارم ابزارک‌های پسایند

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s
fa: <span class="%1$s">منتشرشده در</span> %2$s

en: The third footer widget area
fa: پهنهٔ سوم ابزارک‌های پسایند

en: Fourth Footer Widget Area
fa: پهنهٔ ابزارک پسایند چهارم

en: The second footer widget area
fa: پهنهٔ دوم ابزارک‌های پسایند

en: Third Footer Widget Area
fa: پهنهٔ ابزارک پسایند سوم

en: The first footer widget area
fa: پهنهٔ اول ابزارک‌های پسایند

en: Second Footer Widget Area
fa: پهنهٔ ابزارک پسایند دوم

en: Feature Widget Area
fa: پهنهٔ ابزارک ویژه

en: The feature widget above the sidebars in Content-Sidebar-Sidebar and Sidebar-Sidebar-Content layouts
fa: ابزارک ویژهٔ بالای ستون‌های کناری در چیدمان‌های محتوا-ستون‌کناری-ستون‌کناری و ستون‌کناری-ستون‌کناری-محتوا

en: First Footer Widget Area
fa: پهنهٔ ابزارک پسایند اول

en: Secondary Widget Area
fa: پهنهٔ ابزارک دوم

en: The secondary widget area appears in 3-column layouts
fa: پهنهٔ دوم ابزارک‌ها در چیدمان‌های ۳-ستونه نمایان می‌شود

en: Primary Widget Area
fa: پهنهٔ ابزارک اصلی

en: The primary widget area
fa: پهنهٔ اصلی ابزارک‌ها

en: Pingback:
fa: بازتاب:

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: دیدگاه شما چشم به راه بررسی است.

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: به خواندن ادامه دهید <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Primary Navigation
fa: ناوبری اصلی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Pages:
fa: صفحه‌ها:

en: Theme: %1$s by %2$s.
fa: پوسته: %1$s کاری از %2$s.

en: Proudly powered by %s.
fa: با افتخار نیرو گرفته از %s.

en: A Semantic Personal Publishing Platform
fa: بستر نشر شخصی معنایی

en: Comments are closed.
fa: دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
fa: <span class="meta-nav">&larr;</span> دیدگاه‌های پیشین

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: دیدگاه‌های تازه‌تر <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: One response to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s responses to &ldquo;%2$s&rdquo;
fa[0]: %1$s پاسخ به &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Category Archives: %s
fa: بایگانی دسته‌ها: %s

en: Author Archives: %s
fa: بایگانی نویسنده: %s

en: Blog Archives
fa: بايگانی‌ وب‌نوشت

en: Yearly Archives: <span>%s</span>
fa: بایگانی سالانه: <span>%s</span>

en: Monthly Archives: <span>%s</span>
fa: بایگانی ماهانه: <span>%s</span>

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
fa: پوزش می‌خواهیم، اما امکان پیدا کردن صفحه‌ای که به دنبال آن بودید نبود. احتمالا جست‌وجو کمک خواهد کرد.

en: Daily Archives: <span>%s</span>
fa: بایگانی روزانه: <span>%s</span>

en: Not Found
fa: پیدا نشد
