Coraline - en to he translation catalogue (106 entries)

en: Event
he: אירוע

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full-width, no sidebar
he: רוחב מלא ללא סרגל צידי

en: Tag Archives: %s
he: תגית: %s

[ctx: Next post link]
en: &rarr;
he: &larr;

[ctx: Previous post link]
en: &larr;
he: &rarr;

en: Meta
he: כלים

en: Links
he: קישורים

en: Search It!
he: לחפש!

en: Recent Entries
he: רשימות אחרונות

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
he: לא מצאתי שום דבר מתאים - אולי כדאי לנסות מילות חיפוש אחרות.

en: Nothing Found
he: לא מצאתי כלום

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
he: <span class="%1$s">פורסם בקטגוריה</span> %2$s

en: Search Results for: %s
he: תוצאות החיפוש: %s

en: 1 comment
he: תגובה אחת

en: % comments
he: % תגובות

en: <span class="%1$s">in</span> %2$s
he: <span class="%1$s">ב-</span>%2$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
he: <span class="%1$s">עם התגים</span> %2$s

en: View posts in the Gallery category
he: להציג גלריות נוספות

en: More Galleries
he: גלריות נוספות

en: 1 Comment
he: תגובה אחת

en: % Comments
he: % תגובות

en: Leave a comment
he: השארת תגובה

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
he: יש בגלריה <a %1$s>%2$s תמונות</a>.

en: Permalink to %s
he: קישור קבוע לרשומה %s

en: All %s posts
he: כל הרשומות של %s

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
he: ביקשת להציג רשומות מהארכיון, אבל אין רשומות בארכיון שביקשת לראות. אם רצית רשומה מסויימת, אפשר לנסות לחפש אותו.

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he: רשומות חדשות יותר <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
he: <span class="meta-nav">&rarr;</span> רשומות ישנות יותר

en: Note: Coraline now supports Post Formats! Read more at <a href="http://support.wordpress.com/posts/post-formats/">Support &raquo; Post Formats</a>.
he: שימו לב: Coraline תומכת בסוגי רשומות. פרטים נוספים <a href="http://support.wordpress.com/posts/post-formats/">בעמוד התמיכה</a>.

en: Gallery Category
he: קטגוריית גלריה

en: Select a category to use for posts with image galleries
he: בחר קטגוריה לשימוש עבור פוסטים בעלי גלריות תמונות

en: Save Options
he: שמירת הגדרות

en: Aside Category
he: קטגוריית Aside

en: Select a category &hellip;
he: בחר קטגוריה...

en: Select a category to use for shorter aside posts
he: בחר קטגוריה לשימוש פוסטים קצרים יותר מסוג Aside

en: Select a default color scheme
he: סכמת צבעים בברירת מחדל

en: Default Layout
he: סידור העמודים

en: Color Scheme
he: ערכת צבעים

en: Full Width (No Sidebars)
he: רוחב מלא (ללא סרגלים צידיים)

en: %1$s Theme Options
he: אפשרויות ערכת עיצוב %1$s

en: Options saved
he: ההגדרות נשמרו

en: Content-Sidebar-Sidebar
he: סרגל צידי - סרגל צידי - תוכן

en: Sidebar-Sidebar-Content
he: תוכן - סרגל צידי - סרגל צידי

en: Sidebar-Content-Sidebar
he: סרגל צידי - תוכן - סרגל צידי

en: Content-Sidebar
he: סרגל צידי - תוכן

en: Sidebar-Content
he: תוכן - סרגל צידי

en: Brown
he: חום

en: Red
he: אדום

en: Purple
he: סגול

en: Blue
he: כחול

en: Pink
he: ורוד

en: Black
he: שחור

en: White
he: לבן

en: Limestone cave
he: מערה

en: Cactii
he: קקטוסים

en: Theme Options
he: אפשרויות

en: Water drops
he: טיפות מים

en: Next &rarr;
he: התמונה הבאה &larr;

en: &larr; Previous
he: &rarr; התמונה הקודמת

en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Published </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span>  at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a>
he: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">פורסם </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span>  ב-<a href="%3$s" title="קישור לתמונה בגודל מלא">%4$s &times; %5$s</a> ב-<a href="%6$s" title="חזרה ל-%7$s" rel="gallery">%7$s</a>

en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Uploaded </span> at <a href="%1$s" title="Link to full-size image">%2$s &times; %3$s</a>
he: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">הועלה </span> ב-<a href="%1$s" title="קישור לתמונה בגודל מלא">%2$s &times; %3$s</a>

en: Skip to content
he: דילוג לתוכן

en: Page %s
he: עמוד %s

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
he: <a href="%3$s" title="קישור קבוע לרשומה  %4$s" rel="bookmark">קישור קבוע</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
he: רשומה זו פורסמה בקטגוריה %1$s. אפשר להגיע ישירות לרשומה זו <a href="%3$s" title="קישור ישיר לרשומה %4$s" rel="bookmark">עם קישור ישיר</a>.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
he: רשומה זו פורסמה בקטגוריה %1$s, עם התגים %2$s. אפשר להגיע ישירות לרשומה זו <a href="%3$s" title="קישור ישיר לרשומה %4$s" rel="bookmark">עם קישור ישיר</a>.

en: <span class="by-author"><span class="sep">by</span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%1$s" title="%2$s" rel="author">%3$s</a></span> </span>
he: <span class="by-author"><span class="sep">מאת</span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%1$s" title="%2$s" rel="author">%3$s</a></span> </span>

en: View all posts by %s
he: הצגת הרשומות של %s

en: The fourth footer widget area
he: אזור הווידג'טים התחתון הרביעי

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s
he: <span class="%1$s">פורסם ב-</span> %2$s

en: The third footer widget area
he: אזור הווידג'טים התחתון השלישי

en: Fourth Footer Widget Area
he: אזור ווידג'טים תחתון רביעי

en: The second footer widget area
he: אזור הווידג'טים התחתון השני

en: Third Footer Widget Area
he: אזור ווידג'טים תחתון שלישי

en: The first footer widget area
he: אזור הווידג'טים התחתון הראשון

en: Second Footer Widget Area
he: אזור ווידג'טים תחתון שני

en: Feature Widget Area
he: אזור וידג'ט תכונות

en: The feature widget above the sidebars in Content-Sidebar-Sidebar and Sidebar-Sidebar-Content layouts
he: וידג'ט המומלצים מעל לסרגלים הצידיים בפריסות תוכן - סרגל צידי - סרגל צידי וסרגל צידי - סרגל צידי - תוכן

en: First Footer Widget Area
he: אזור ווידג'טים תחתון ראשון

en: Secondary Widget Area
he: אזור וידג'טים משני

en: The secondary widget area appears in 3-column layouts
he: אזור הווידג'ט המשני מופיע בפריסות של שלוש עמודות

en: Primary Widget Area
he: אזור ווידג'טים ראשי

en: The primary widget area
he: אזור הווידג'טים הראשי

en: Pingback:
he: פינגבק:

en: Your comment is awaiting moderation.
he: התגובה ממתינה לאישור.

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
he: %1$s בשעה %2$s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he: להמשיך לקרוא <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Primary Navigation
he: ניווט ראשי

en: Edit
he: עריכה

en: Pages:
he: :עמודים

en: Theme: %1$s by %2$s.
he: ערכת עיצוב: %1$s של %2$s

en: Proudly powered by %s.
he: מופעל על מערכת %s.

en: A Semantic Personal Publishing Platform
he: פלטפורמה סמנטית לפרסום תוכן

en: http://wordpress.org/
he: http://he.wordpress.org/

en: Comments are closed.
he: סגור לתגובות.

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
he: <span class="meta-nav">&larr;</span> תגובות מוקדמות יותר

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he: תגובות חדשות יותר <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: One response to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s responses to &ldquo;%2$s&rdquo;
he[0]: תגובה אחת ל-&ldquo;%2$s&rdquo;
he[1]: %1$s תגובות ל-&ldquo;%2$s&rdquo;

en: Category Archives: %s
he: קטגוריה: %s

en: Author Archives: %s
he: ארכיון רשומות מאת: %s&rlm;

en: Blog Archives
he: ארכיון הבלוג

en: Yearly Archives: <span>%s</span>
he: ארכיון שנתי: <span>%s</span>

en: Monthly Archives: <span>%s</span>
he: ארכיון חודשי: <span>%s</span>

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
he: לא מצאתי את העמוד שביקשת. אולי כדאי לנסות את החיפוש.

en: Daily Archives: <span>%s</span>
he: ארכיון יומי: <span>%s</span>

en: Not Found
he: לא מצאתי
