Coraline - en to hu translation catalogue (89 entries)

en: Event
hu: Esemény

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full-width, no sidebar
hu: Teljes szélesség, oldalsáv nélkül

en: Tag Archives: %s
hu: %s címkéhez tartozó bejegyzések

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Search It!
hu: Keresés!

en: Recent Entries
hu: Legfrissebb bejegyzések

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
hu: Sajnos, nem található a keresési feltételnek megfelelő tartalom. Próbáljuk meg újra, más kifejezésekkel.

en: Nothing Found
hu: Nincs megfelelő találat

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
hu: <span class="%1$s">Kategória:</span> %2$s

en: Search Results for: %s
hu: %s kifejezésre történő keresés eredménye

en: 1 comment
hu: 1 hozzászólás

en: % comments
hu: % hozzászólás

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
hu: <span class="%1$s">Címke:</span> %2$s

en: View posts in the Gallery category
hu: A Galéria kategória bejegyzései

en: More Galleries
hu: További galériák

en: 1 Comment
hu: 1 hozzászólás

en: % Comments
hu: % hozzászólás

en: Leave a comment
hu: Hozzászólás

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
hu: A galéria <a %1$s> tartalma %2$s kép</a>.

en: Permalink to %s
hu: %s bejegyzés közvetlen hivatkozása

en: All %s posts
hu: Minden %s bejegyzés

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
hu: Elnézést, de a keresés az archívumban nem vezetett eredményre!<br /> Lehetséges, hogy törölték, átnevezték vagy áthelyezték, de az is lehetséges, hogy rossz volt a megadott link.<br />Talán egy keresés segíthet megtalálni.

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Újabb bejegyzés <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
hu: <span class="meta-nav">&larr;</span> Korábbi bejegyzés

en: Gallery Category
hu: Galéria kategória

en: Save Options
hu: Beállítások mentése

en: Select a category &hellip;
hu: Válasszunk ki egy kategóriát &hellip;

en: Select a default color scheme
hu: Válassz egy alapértelmezett színösszeállítást

en: Default Layout
hu: Alapértelmezett elrendezés

en: Color Scheme
hu: Színminta

en: %1$s Theme Options
hu: %1$s sablon beállítások

en: Options saved
hu: Beállítások mentve

en: Content-Sidebar-Sidebar
hu: Tartalom-Oldalsáv-Oldalsáv

en: Sidebar-Sidebar-Content
hu: Oldalsáv-Oldalsáv-Tartalom

en: Sidebar-Content-Sidebar
hu: Oldalsáv-Tartalom-Oldalsáv

en: Content-Sidebar
hu: Tartalom-Oldalsáv

en: Sidebar-Content
hu: Oldalsáv-Tartalom

en: Brown
hu: Barna

en: Red
hu: Vörös

en: Purple
hu: Lila

en: Blue
hu: Kék

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Black
hu: Fekete

en: White
hu: Fehér

en: Theme Options
hu: Sablon beállítások

en: Water drops
hu: Esőcseppek

en: Next &rarr;
hu: Következő &rarr;

en: &larr; Previous
hu: &larr; Előző

en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Uploaded </span> at <a href="%1$s" title="Link to full-size image">%2$s &times; %3$s</a>
hu: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Sikeres feltöltés </span> : <a href="%1$s" title="Teljes méretű kép">%2$s &times; %3$s</a>

en: Skip to content
hu: Tovább a tartalomra

en: Page %s
hu: %s oldal

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hu: <a href="%3$s" title="Közvetlen link a(z) %4$s bejegyzéshez" rel="bookmark">közvetlen link</a>a könyvjelzőbe.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hu: Kategória: %1$s | <a href="%3$s" title="Közvetlen link a(z) %4$s bejegyzéshez" rel="bookmark"> Közvetlen link</a> a könyvjelzőhöz.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hu: Kategória: %1$s<br />Címke: %2$s <br /><a href="%3$s" title="Közvetlen link a(z) %4$s bejegyzéshez" rel="bookmark">Közvetlen link</a> a könyvjelzőhöz.

en: <span class="by-author"><span class="sep">by</span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%1$s" title="%2$s" rel="author">%3$s</a></span> </span>
hu: <span class="by-author"><span class="sep">Szerző:</span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%1$s" title="%2$s" rel="author">%3$s</a></span> </span>

en: View all posts by %s
hu: %s bejegyzései

en: The fourth footer widget area
hu: Lábrész negyedik widget terület

en: The third footer widget area
hu: Lábrész harmadik widget terület

en: Fourth Footer Widget Area
hu: Lábrész negyedik widget terület

en: The second footer widget area
hu: Lábrész második widget terület

en: Third Footer Widget Area
hu: Lábrész harmadik widget terület

en: The first footer widget area
hu: Első lábrész widget terület

en: Second Footer Widget Area
hu: Lábrész második widget terület

en: First Footer Widget Area
hu: Első lábrész widget terület

en: Secondary Widget Area
hu: Másodlagos widget terület

en: Primary Widget Area
hu: Elsődleges widget terület

en: The primary widget area
hu: Elsődleges widget terület

en: Pingback:
hu: Visszajelzés:

en: Your comment is awaiting moderation.
hu: A hozzászólás rendszer-moderációra várakozik.

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
hu: %1$s %2$s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Bővebben... <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Primary Navigation
hu: Elsődleges navigáció

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Pages:
hu: Oldal:

en: Theme: %1$s by %2$s.
hu: Sablon: %1$s Szerző: %2$s.

en: Proudly powered by %s.
hu: Köszönjük %s!

en: A Semantic Personal Publishing Platform
hu: Személyes Publikációs Platform

en: http://wordpress.org/
hu: http://wphu.org

en: Comments are closed.
hu: Hozzászólások lezárva.

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
hu: <span class="meta-nav">&larr;</span> Korábbi hozzászólások

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Újabb hozzászólások <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Category Archives: %s
hu: %s kategória bejegyzései

en: Author Archives: %s
hu: %s bejegyzései

en: Blog Archives
hu: Valamennyi bejegyzés

en: Yearly Archives: <span>%s</span>
hu: <span>%s</span> év bejegyzései

en: Monthly Archives: <span>%s</span>
hu: <span>%s</span> hónap bejegyzései

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
hu: Elnézést, de a keresett oldal nem található!<br /> Lehetséges, hogy törölték, átnevezték vagy áthelyezték, de az is lehetséges, hogy rossz volt a megadott link.<br />Talán egy keresés segíthet megtalálni.

en: Daily Archives: <span>%s</span>
hu: <span>(%s)</span> nap bejegyzései

en: Not Found
hu: Nincs találat
