Coraline - en to nl translation catalogue (96 entries)

en: Event
nl: Evenement

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full-width, no sidebar
nl: Volledige breedte, geen zijbalk

en: Tag Archives: %s
nl: Tagarchief: %s

en: Search It!
nl: Zoek het!

en: Recent Entries
nl: Recente berichten

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
nl: Helaas, er zijn geen resultaten die overeenkomen met je criteria. Opnieuw proberen, met andere zoekwoorden?

en: Nothing Found
nl: Niets gevonden

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
nl: <span class="%1$s">Geplaatst in</span> %2$s

en: Search Results for: %s
nl: Zoekresultaten voor: %s

en: % comments
nl: % reacties

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
nl: <span class="%1$s">Tags:</span> %2$s

en: View posts in the Gallery category
nl: Bekijk de berichten in de categorie Galerij

en: More Galleries
nl: Meer Galerijen

en: % Comments
nl: % reacties

en: Leave a comment
nl: Een reactie plaatsen

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
nl: Deze galerij bevat <a %1$s>%2$s foto's</a>.

en: Permalink to %s
nl: Permalink naar %s

en: All %s posts
nl: Alle %s berichten

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
nl: Excuses, er zijn geen resultaten gevonden voor het opgevraagde archief. Wellicht kan je de zoekfunctie gebruiken om naar gerelateerde berichten te zoeken.

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Nieuwere berichten <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
nl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Oudere berichten

en: Gallery Category
nl: Galerij categorie

en: Select a category to use for posts with image galleries
nl: Kies een categorie voor artikelen met fotogalerijen

en: Save Options
nl: Bewaar opties

en: Aside Category
nl: Terzijde categorie

en: Select a category &hellip;
nl: Kies een categorie&hellip;

en: Select a category to use for shorter aside posts
nl: Kies een categorie voor korte terzijde artikelen

en: Select a default color scheme
nl: Kies een standaard kleurenschema

en: Default Layout
nl: Standaard layout

en: Color Scheme
nl: Kleurenschema

en: Full Width (No Sidebars)
nl: Volledige breedte (geen zijbalken)

en: %1$s Theme Options
nl: %1$s Thema opties

en: Options saved
nl: Opties bewaard

en: Content-Sidebar-Sidebar
nl: Inhoud-zijkolom-zijkolom

en: Sidebar-Sidebar-Content
nl: Zijkolom-zijkolom-inhoud

en: Sidebar-Content-Sidebar
nl: Zijkolom-Inhoud-zijkolom

en: Content-Sidebar
nl: Inhoud-zijkolom

en: Sidebar-Content
nl: Zijkolom-inhoud

en: Brown
nl: Bruin

en: Red
nl: Rood

en: Purple
nl: Paars

en: Blue
nl: Blauw

en: Pink
nl: Roze

en: Black
nl: Zwart

en: White
nl: Wit

en: Limestone cave
nl: Krijtrotsen

en: Cactii
nl: Cactussen

en: Theme Options
nl: Thema opties

en: Water drops
nl: Waterdruppels

en: Next &rarr;
nl: Volgende &rarr;

en: &larr; Previous
nl: &larr; Vorige

en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Published </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span>  at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a>
nl: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Geplubiceerd</span><span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> om <a href="%3$s" title="Link naar afbeelding op ware grootte">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Terug naar %7$s" rel="gallery">%7$s</a>

en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Uploaded </span> at <a href="%1$s" title="Link to full-size image">%2$s &times; %3$s</a>
nl: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Ge&uuml;pload</span> om <a href="%1$s" title="Link naar afbeelding op volledige grootte">%2$s &times; %3$s</a>

en: Skip to content
nl: Spring naar inhoud

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
nl: Bookmark de <a href="%3$s" title="Permalink om %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
nl: Dit bericht werd geplaatst in %1$s. Bookmark de <a href="%3$s" title="Permalink naar %4$s" rel="bookmark"> permalink </a>.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
nl: Dit bericht werd geplaatst in %1$s en getagged met %2$s. Maak dit favoriet <a href="%3$s" title="Permalink naar %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.

en: <span class="by-author"><span class="sep">by</span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%1$s" title="%2$s" rel="author">%3$s</a></span> </span>
nl: <span class="by-author"><span class="sep">door</span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%1$s" title="%2$s" rel="author">%3$s</a></span> </span>

en: View all posts by %s
nl: Bekijk alle berichten van %s

en: The fourth footer widget area
nl: Het vierde voettekst widgetgebied

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s
nl: <span class="%1$s">Geplaatst op</span> %2$s

en: The third footer widget area
nl: Het derde voettekst widgetgebied

en: Fourth Footer Widget Area
nl: Vierde footer widgetruimte

en: The second footer widget area
nl: De tweede voettekst widgetgebied

en: Third Footer Widget Area
nl: Derde footer widgetruimte

en: The first footer widget area
nl: De eerste widget voettekstgebied

en: Second Footer Widget Area
nl: Tweede voettekst widgetruimte

en: Feature Widget Area
nl: Speciale widget ruimte

en: The feature widget above the sidebars in Content-Sidebar-Sidebar and Sidebar-Sidebar-Content layouts
nl: De speciale widget boven de beide kolommen in de layouts Inhoud-zijkolom-zijkolom en Zijkolom-zijkolom-Inhoud

en: First Footer Widget Area
nl: Eerste voettekst widgetruimte

en: Secondary Widget Area
nl: Secundaire widgetruimte

en: The secondary widget area appears in 3-column layouts
nl: De secundaire widget ruimte verschijnt met een 3-kolommen layout

en: Primary Widget Area
nl: Primaire widgetruimte

en: The primary widget area
nl: De primaire widgetruimte

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Je reactie is in afwachting van moderatie.

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Lees verder <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Primary Navigation
nl: Primaire navigatie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Pages:
nl: Pagina&#39;s:

en: Theme: %1$s by %2$s.
nl: Thema: %1$s door %2$s.

en: A Semantic Personal Publishing Platform
nl: Een semantisch persoonlijk publicatieplatform

en: http://wordpress.org/
nl: http://nl.wordpress.org/

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
nl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Oudere reacties

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Nieuwere reacties <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: One response to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s responses to &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[0]: Een Reactie op &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[1]: %1$s Reacties op &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Category Archives: %s
nl: Categorie archief: %s

en: Author Archives: %s
nl: Auteursarchief: %s

en: Blog Archives
nl: Site-archief

en: Yearly Archives: <span>%s</span>
nl: Jaarlijkse archieven: <span>%s</span>

en: Monthly Archives: <span>%s</span>
nl: Maandelijks archief: <span>%s</span>

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
nl: Helaas, maar de door u opgevraagde pagina kon niet worden gevonden. Misschien kan zoeken helpen.

en: Daily Archives: <span>%s</span>
nl: Dagelijks archief: <span>%s</span>

en: Not Found
nl: Niet gevonden
