Coraline - en to sr translation catalogue (94 entries)

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full-width, no sidebar
sr: Пуна ширина, без бочних трака

en: Tag Archives: %s
sr: Архиве ознака: %s

en: Meta
sr: Мета

en: Links
sr: Везе

en: Search It!
sr: Претрага

en: Recent Entries
sr: Скорашњи уноси

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
sr: Жао нам је, али нисмо ништа пронашли што одговара вашем упиту. Молимо вас да покушате поново са другим кључним речима.

en: Nothing Found
sr: Ништа није пронађено

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
sr: <span class="%1$s">Објављено под</span> %2$s

en: Search Results for: %s
sr: Резултати претраживања за: %s

en: % comments
sr: % коментара

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
sr: <span class="%1$s">Означено са</span> %2$s

en: View posts in the Gallery category
sr: Погледај чланке у категорији Галерија

en: More Galleries
sr: Још Галерија

en: % Comments
sr: % коментара

en: Leave a comment
sr: Оставите коментар

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
sr: Ова галерија садржи <a %1$s>%2$s фотографија</a>.

en: Permalink to %s
sr: Стална веза ка %s

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
sr: Извините, али ниједан резултат није могао бити пронађен за тражену архиву. Можда ће претраживање помоћи за проналажење сродног чланка.

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr: Новији чланци <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
sr: <span class="meta-nav">&larr;</span> Старији чланци

en: Gallery Category
sr: Категорија галерије

en: Select a category to use for posts with image galleries
sr: Изаберите категорију која се користи за галерије слика

en: Save Options
sr: Сачувај могућности

en: Aside Category
sr: Категорија цртица

en: Select a category &hellip;
sr: Изабери категорију &hellip;

en: Select a category to use for shorter aside posts
sr: Изаберите категорију која се користи за кратке чланке (цртице)

en: Select a default color scheme
sr: Изабери подразумевану шему боја

en: Default Layout
sr: Подразумевани распоред

en: Color Scheme
sr: Шема боја

en: %1$s Theme Options
sr: Могућности теме %1$s

en: Options saved
sr: Могућности су сачуване

en: Content-Sidebar-Sidebar
sr: Садржај-бочна трака-бочна трака

en: Sidebar-Sidebar-Content
sr: Бочна трака-бочна трака-садржај

en: Sidebar-Content-Sidebar
sr: Бочна трака-садржај-бочна трака

en: Content-Sidebar
sr: Садржај-бочна трака

en: Sidebar-Content
sr: Бочна трака-садржај

en: Brown
sr: браон

en: Red
sr: црвена

en: Purple
sr: љубичаста

en: Blue
sr: Плава

en: Pink
sr: роза

en: Black
sr: црна

en: White
sr: бела

en: Limestone cave
sr: Кречњачка пећина

en: Cactii
sr: Кактус

en: Theme Options
sr: Могућности теме

en: Water drops
sr: Капи воде

en: Next &rarr;
sr: Следеће &rarr;

en: &larr; Previous
sr: &larr; Претходно

en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Published </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span>  at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a>
sr: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Објављено </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span>  са <a href="%3$s" title="Веза ка пуној величини слике">%4$s &times; %5$s</a> у <a href="%6$s" title="Назад на %7$s" rel="gallery">%7$s</a>

en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Uploaded </span> at <a href="%1$s" title="Link to full-size image">%2$s &times; %3$s</a>
sr: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Отпремљено </span> са <a href="%1$s" title="Веза ка пуној величини слике">%2$s &times; %3$s</a>

en: Skip to content
sr: Скочи на садржај

en: Page %s
sr: Страна %s

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
sr: Забележите <a href="%3$s" title="Стална веза ка %4$s" rel="bookmark">сталну везу</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
sr: Овај унос је објављен под %1$s. Забележите <a href="%3$s" title="Стална веза ка %4$s" rel="bookmark">сталну везу</a>.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
sr: Овај унос је објављен под %1$s и означен са %2$s. Забележите <a href="%3$s" title="Стална веза ка %4$s" rel="bookmark">сталну везу</a>.

en: View all posts by %s
sr: Види све чланке од %s

en: The fourth footer widget area
sr: Четврти простор у подножју за виџете

en: The third footer widget area
sr: Трећи простор у подножју за виџете

en: Fourth Footer Widget Area
sr: Четврти простор у подножју за виџете

en: The second footer widget area
sr: Други простор у подножју за виџете

en: Third Footer Widget Area
sr: Трећи простор у подножју за виџете

en: The first footer widget area
sr: Први простор у подножју за виџете

en: Second Footer Widget Area
sr: Други простор у подножју за виџете

en: Feature Widget Area
sr: Издвојени простор за виџете

en: The feature widget above the sidebars in Content-Sidebar-Sidebar and Sidebar-Sidebar-Content layouts
sr: Издвојени виџет изнад бочних трака у распоредима садржај-бочна трака и бочна трака-бочна трака-садржај

en: First Footer Widget Area
sr: Први простор у подножју за виџете

en: Secondary Widget Area
sr: Секундарни простор за виџете

en: The secondary widget area appears in 3-column layouts
sr: Секундарни простор за виџете се појављује у распореду са 3 ступца

en: Primary Widget Area
sr: Примарни простор за виџете

en: The primary widget area
sr: Примарни простор за виџете

en: Pingback:
sr: Повратни пинг:

en: Your comment is awaiting moderation.
sr: Ваш коментар чека преглед.

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
sr: %1$s у %2$s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr: Наставите са читањем <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Primary Navigation
sr: Примарно кретање

en: Edit
sr: Уреди

en: Pages:
sr: Стране:

en: Theme: %1$s by %2$s.
sr: Тема: %1$s од %2$s.

en: Proudly powered by %s.
sr: Са поносом покреће %s.

en: A Semantic Personal Publishing Platform
sr: Семантичка платформа за лично издаваштво

en: http://wordpress.org/
sr: http://sr.wordpress.org/

en: Comments are closed.
sr: Затворено за коментаре.

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
sr: <span class="meta-nav">&larr;</span> Старији коментари

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr: Новији коментари <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Category Archives: %s
sr: Архиве категорија: %s

en: Author Archives: %s
sr: Архиве аутора: %s

en: Blog Archives
sr: Архиве блога

en: Yearly Archives: <span>%s</span>
sr: Годишње архиве: <span>%s</span>

en: Monthly Archives: <span>%s</span>
sr: Месечне архиве: <span>%s</span>

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
sr: Извините, али страница коју сте тражили није могла бити пронађена. Можда ће претраживање помоћи.

en: Daily Archives: <span>%s</span>
sr: Днавне архиве: <span>%s</span>

en: Not Found
sr: Није пронађено
