Vertigo - en to az translation catalogue (65 entries)

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
az: Bağışlayın, axtarış kriteriyalarınıza uyğun gələn nəticə əldə edilmədi.Fərqli açar kəlmələrlə təkrar yoxlayın.

en: Nothing Found
az: Tapılmadı

en: Reset Options
az: Parametrləri sıfırla

en: <p><span>Search Results for: "%s".</span></p>
az: <p><span>üçün Axtarışın Nəticələri: "%s".</span></p>

en: %s Theme Options
az: %s Mövzu parametrləri

en: Theme Options
az: Mövzu parametrləri

en: Accent Color
az: Vurğu Rəngi

en: Font
az: Şrift

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
az: Şərhlər və geri izləmələr indilik bağlıdır.

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
az: Geri izləmələr bağlıdır, amma <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">bir şərh</a> yaza bilərsiniz.

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
az: Şərhlər bağlıdır, amma geri izləmə qoya bilərsiniz: <a class="trackback-link" href="%s" title="Yazınızdan Geri İzləmə Bağlantısı" rel="trackback">Geri İzləmə Bağlantısı</a>.

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
az: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Bir şərh yazın</a> və ya bir geri izləmə qoyun: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Geri İzləmə Ünvanı</a>.

en: Next &rarr;
az: Sonrakı &rarr;

en: &larr; Previous
az: &larr; Öncəki

en: Page %s
az: Səhifə %s

en: Page %1$s of %2$s
az: Səhifə %1$s / %2$s

en: An optional widget area for your site footer
az: Zirzəmi üçün əlavə vidcet sahəsi

en: Footer Area Two
az: Zİrzəmi sahəsi 2

en: Footer Area One
az: Zİrzəmi sahəsi 1

en: Read more.
az: Davamını oxu.

en: filed under %s
az: Kateqoriysı %s

en: &sdot; EDIT
az: &sdot; Redaktə et

en: Download: %1$s
az: Endir: %1$s

en: Pingback:
az: Geri bildiriş:

en: &sdot; Edit
az: &sdot; Redaktə et

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
az: %1$s tarixində, saat %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
az: Şərhiniz yoxlama gözləyir.

en: Primary Menu
az: Əsas menyu

en: Theme: %1$s by %2$s.
az: Mövzu: %1$s tərəfindən %2$s.

en: Proudly powered by %s
az: %s qürurla təqdim edər

en: Inspired by the work of %1$s, %2$s, and %3$s. Hitchcock typeface by %4$s.
az: %1$s, %2$s, və %3$s işlərindən ilham alındı. %4$s tərəfindən Hitchcock yazı simvolu.

en: A Semantic Personal Publishing Platform
az: Müasir Fərdi Yayın Platforması

en: Newer posts
az: Yeni yazılar

en: Older posts
az: Daha köhnə yazılar

en: Random
az: Təsadüfi

en: RSS feed
az: RSS Qidalandırıcısı

en: Search
az: Axtar

en: Main menu
az: Əsas menyu

en: View all posts by %s
az: %s tərəfindən yazılmış bütün yazılara bax

en: About %s
az: %s haqqında

en: % Comments
az: % Şərh

en: 1 Comment
az: 1 Şərh

en: Leave a comment
az: Bir şərh yazın

en: Edit
az: Redaktə et

en: Permalink to %s
az: %s üçün daimi bağlantı

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
az[0]: Bu qalereya <a %1$s>% 2$s foto </a> ehtiva edir.
az[1]: Bu qalereya <a %1$s>% 2$s foto </a> ehtiva edir.

en: Pages:
az: Səhifələr:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
az: Oxumağa davam et <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
az: Şərh üçün bağlıdır.

en: Newer Comments &rarr;
az: Yeni şərhlər &rarr;

en: &larr; Older Comments
az: &larr; Əski şərhlər

en: Comment navigation
az: Şərh naviqasiyası

en: One response to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s responses to &ldquo;%2$s&rdquo;
az[0]: &ldquo;%2$s&rdquo; üçün bir cavab
az[1]: &ldquo;%2$s&rdquo; üçün %1$s cavab

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
az: Bu yazı parolla qorunur. Şərhləri görmək üçün parolunuzu daxil edin.

en: Archives
az: Arxivlər

en: Tag Archives: %s
az: %s Etiket Arxivləri:

en: Author Archives: %s
az: Müəllifin arxivləri: %s

en: Category Archives: %s
az: Kateqoriya Arxivləri: %s

en: Yearly Archives: %s
az: İllik Arxivlər: %s

en: Monthly Archives: %s
az: Aylıq Arxivlər: %s

en: Daily Archives: %s
az: Günlük Arxivlər: %s

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
az: Aylıq arxivlərə baxmağı yoxlayın. %1$s

en: Most Used Categories
az: Ən sıx istifadə edilən kateqoriyalar

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching, or one of the links below, can help.
az: Görünən odur ki, axtaradığınız hər nədirsə tapa bilmirik. Bəlkə aşağıdakıbir ya da daha çox bağlantıda axtarış edə bilərsiniz.

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
az: Bir az utandırıcıdır, deyilmi?
