Vertigo - en to el translation catalogue (67 entries)

en: <p><span>Posted on <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a></span></p>
el: <p><span>Ἀναρτήθηκε στὶς <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a></span></p>

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
el: Λυπούμεθα, ἀλλὰ τίποτα δὲν ταίριαζε μ' αὐτὸ ποὺ ψάχνετε. Παρακαλοῦμε ξαναδοκιμάστε μὲ διαφορετικὲς λέξεις.

en: Nothing Found
el: Οὑδὲν εὑρέθη!

en: Reset Options
el: Δῶστε στὶς ἐπιλογὲς τὶς ἀρχικές τους τιμές

en: <p><span>Search Results for: "%s".</span></p>
el: <p><span>Ἀποτελέσματα ἀναζήτησης γιά: "%s".</span></p>

en: %s Theme Options
el: Ρυθμίσεις θέματος %s

en: Theme Options
el: Ἐπιλογές θέματος ἐμφάνισης

en: Accent Color
el: Χρῶμα

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: posted %1$s ago<br /> at <a href="%2$s" title="Link to full-size image">%3$s &times; %4$s</a> in <a href="%5$s" title="Return to %6$s" rel="gallery">%6$s</a>
el: ἀναρτήθηκε πρὶν ἀπὸ %1$s<br /> σὲ μέγεθος <a href="%2$s" title="Σύνδεσμος πρὸς εἰκόνα">%3$s &times; %4$s</a> στὴν συλλογὴ <a href="%5$s" title="Ἐπιστρέψτε στὸ %6$s" rel="gallery">%6$s</a>

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
el: Σχόλια καὶ εἰδοποιήσεις συνδέσεων εἶναι ἐπὶ τοῦ παρόντος κλειστά.

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
el: Οἱ εἰδοποιήσεις συνδέσεως ἔχουν κλείσει, ἀλλὰ μπορεῖτε νὰ <a class="comment-link" href="#respond" title="Ἀναρτῆστε σχόλιο">ἀναρτήσετε σχόλιο</a>.

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
el: Τὰ σχόλια ἔχουν κλείσει ἀλλὰ μπορεῖτε νὰ ἀφήσετε μιὰ εἰδοποίηση σύνδεσης: <a class="trackback-link" href="%s" title="URL γιὰ εἰδοποίηση σύνδεσης πρὸς τὸ σχόλιό σας" rel="trackback">URL γιὰ εἰδοποίηση σύνδεσης</a>.

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
el: <a class="comment-link" href="#respond" title="Σχολιάστε">Σχολιάστε</a> ἢ ἀφῆστε εἰδοποίηση σύνδεσης: <a class="trackback-link" href="%s" title="Ἡ URL γιὰ εἰδοποίηση σύνδεσης πρὸς τὸ ἄρθρο σας" rel="trackback">URL γιὰ εἰδοποίηση σύνδεσης</a>.

en: Next &rarr;
el: Ἑπόμενο &rarr;

en: &larr; Previous
el: &larr; Προηγούμενα

en: Page %s
el: Σελίδα %s

en: Page %1$s of %2$s
el: Σελίδα %1$s ἀπὸ %2$s

en: An optional widget area for your site footer
el: Προαιρετικὴ περιοχὴ προσθηκῶν περιεχομένου στὸ ὑποσέλιδο τοῦ ἱστολογίου σας

en: Footer Area Two
el: Δεύτερη περιοχὴ ὑποσέλιδου

en: Footer Area One
el: Πρώτη περιοχὴ ὑποσέλιδου

en: tagged as
el: Σημειωμένο ὡς

en: Read more.
el: Περισσότερα.

en: <span class="posted">posted on <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a><br /></span>by <a href="%4$s" title="%5$s">%6$s</a><br />
el: <span class="posted">ἀναρτήθηκε στὶς <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a><br /></span>ἀπὸ τὸν/τὴν <a href="%4$s" title="%5$s">%6$s</a><br />

en: filed under %s
el: Ἀρχειοθετήθηκε ὡς %s

en: &sdot; EDIT
el: &sdot; Ἐπεξεργασθῆτε

en: Download: %1$s
el: Κατεβάστε: %1$s

en: Pingback:
el: Αὐτόματη εἰδοποίηση σύνδεσης:

en: &sdot; Edit
el: &sdot; Ἐπεξεργασθῆτε

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
el: %1$s,  %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
el: Τὸ σχόλιό σας περιμένει ἔλεγχο γιὰ ἐνδεχόμενες ἀκρότητες.

en: Primary Menu
el: Πρωτεῦον μενού

en: Theme: %1$s by %2$s.
el: Θέμα: %1$s ἀπὸ τὸν/τὴν %2$s.

en: Proudly powered by %s
el: Λειτουργεῖ μὲ τὴν βοήθεια τοῦ %s

en: A Semantic Personal Publishing Platform
el: Μιὰ πλατφόρμα σημασιολογικῶν προσωπικῶν ἐκδόσεων

en: Newer posts
el: Νεότερα ἄρθρα

en: Older posts
el: Παλαιότερα ἄρθρα

en: Random
el: Τυχαῖα

en: RSS feed
el: Ροὴ RSS

en: Search
el: Ἀναζήτηση

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: View all posts by %s
el: Δεῖτε ὅλες τὶς καταχωρίσεις τοῦ/τῆς %s

en: About %s
el: Περὶ τοῦ/τῆς: %s

en: % Comments
el: % Σχόλια

en: Leave a comment
el: Σχολιάστε

en: Edit
el: Ἐπεξεργασία

en: Permalink to %s
el: Μόνιμος σύνδεσμος πρὸς %s

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
el[0]: Ἡ συλλογὴ περιέχει <a %1$s>%2$s φωτογραφία</a>.
el[1]: Ἡ συλλογὴ περιέχει <a %1$s>%2$s φωτογραφίες</a>.

en: Pages:
el: Σελίδες:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
el: Συνέχεια <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
el: Ἡ ὑποβολὴ σχολίων ἔχει κλείσει.

en: Newer Comments &rarr;
el: Νεότερα σχόλια &rarr;

en: &larr; Older Comments
el: &larr; Παλαιότερα σχόλια

en: Comment navigation
el: Πλοήγηση στὰ σχόλια

en: One response to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s responses to &ldquo;%2$s&rdquo;
el[0]: Μία ἀπάντηση στὸ &ldquo;%2$s&rdquo;
el[1]: %1$s ἀπαντήσεις στὸ &ldquo;%2$s&rdquo;

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
el: Αὐτὸ τὸ ἄρθρο προστατεύεται μὲ συνθηματικὸ κωδικό. Εἰσάγετέ τον γιὰ νὰ δεῖτε τυχὸν σχόλια.

en: Archives
el: Ἀρχεῖα

en: Tag Archives: %s
el: Ἀρχεῖα ἐτικέττας: %s

en: Author Archives: %s
el: Ἀρχεῖα συγγραφέως: %s

en: Category Archives: %s
el: Ἀρχεῖα κατηγορίας: %s

en: Yearly Archives: %s
el: Ἐτήσια Ἀρχεῖα: %s

en: Monthly Archives: %s
el: Μηνιαία Ἀρχεῖα: %s

en: Daily Archives: %s
el: Ἡμερήσια ἀρχεῖα: %s

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
el: Προσπαθῆστε νὰ ψάξετε στὰ μηνιαῖα ἀρχεῖα. %1$s

en: Most Used Categories
el: Οἱ πιὸ χρησιμοποιημένες κατηγορίες

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching, or one of the links below, can help.
el: Μᾶλλον δὲν μποροῦμε νὰ βροῦμε αὐτὸ ποὺ θέλετε. Ἴσως βοηθοῦσε μία ἀναζήτηση ἢ ἕνας ἀπὸ τοὺς παρακάτω συνδέσμους.

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
el: Αὐτὸ εἶναι λίγο περίεργο, ἢ μήπως ὄχι;
