Vertigo - en to fa translation catalogue (72 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: A stylish and fun theme with one column, a custom header, and a custom accent color. It includes special styles for Aside, Gallery, Image, Quote, Link, Chat, Status, Audio and Video post formats. Inspired by the design work of the late Saul Bass, and based on the original design by Matthew Buchanan.
fa: پوسته‌ای پر از سبک‌های مختلف و شاد با یک ستون، سرایند سفارشی و رنگ تأکید سفارشی. شامیل سبک‌های ویژه‌ای برای قالب‌های نوشتهٔ خلوت‌گویه، گالری، تصویر، گفتاورد، پیوند، گپ، وضعیت، صوت و فیلم می‌شود. الهام‌گرفته از آثار طراحی Saul Bass و بر پایهٔ طراحی اصلی Matthew Buchanan.

en: <p><span>Posted on <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a></span></p>
fa: <p><span>نوشته‌شده در <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a></span></p>

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
fa: پوزش، اما هیچ‌چیز با معیار جست‌وجوی شما همخوانی نیافت. لطفا با چند کلیدواژهٔ دیگر دوباره تلاش کنید.

en: Nothing Found
fa: چیزی پیدا نشد

en: Reset Options
fa: بازنشانی گزینه‌ها

en: <p><span>Search Results for: "%s".</span></p>
fa: <p><span>نتایج جست‌وجو برای: «%s».</span></p>

en: Change the accent color by entering a HEX color number. (ie: <code>EE3322</code>)
fa: رنگ تأکید را با وارد کردن کد عددی شانزده‌شانزدهی رنگ تغییر دهید. (مثلاً: <code>EE3322</code>)

en: Enable Hitchcock custom font (Note: this font only supports basic Latin uppercase letters, numerals, and some punctuation.)
fa: به کار انداختن قلم سفارشی Hitchcock  (نکته: این قلم تنها از حروف بزرگ لاتین، عددها و برخی علائم سجاوندی پشتیبانی می‌کند.)

en: %s Theme Options
fa: %s گزینه‌های پوسته

en: Theme Options
fa: گزینه‌های پوسته

en: Accent Color
fa: رنگ تاکید

en: Font
fa: قلم

en: posted %1$s ago<br /> at <a href="%2$s" title="Link to full-size image">%3$s &times; %4$s</a> in <a href="%5$s" title="Return to %6$s" rel="gallery">%6$s</a>
fa: فرستاده شده در %1$s پیش<br /> در <a href="%2$s" title="پیوند به تصویر تمام-اندازه">%3$s &times; %4$s</a> در <a href="%5$s" title="بازگشت به %6$s" rel="gallery">%6$s</a>

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
fa: دیدگاه‌ها و دنبالكها هردو درحال حاضر بسته هستند.

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
fa: دنباله‌ها بسته شده‌اند، اما شما می‌توانید <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment"> دیدگاهی بیان کنید</a>.

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
fa: دیدگاه‌ها بسته شده‌اند، اما شما می‌توانید یک دنباله بگذارید: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback"> آدرس اینترنتی دنباله </a>.

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
fa: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">دیدگاهی بفرستید</a> یا یک دنبالک بگذارید: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">آدرس دنبالک</a>.

en: Next &rarr;
fa: بعدی &rarr;

en: &larr; Previous
fa: &larr; پیشین

en: Page %s
fa: صفحهٔ %s

en: Page %1$s of %2$s
fa: صفحهٔ %1$s از %2$s

en: An optional widget area for your site footer
fa: یک ابزارک دلبخواه برای پسایند وب‌گاه شما

en: Footer Area Two
fa: پهنهٔ پسایند دوم

en: Footer Area One
fa: پهنهٔ پسایند اول

en: tagged as
fa: برچسب‌خورده با

en: Read more.
fa: بیشتر بخوانید.

en: <span class="posted">posted on <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a><br /></span>by <a href="%4$s" title="%5$s">%6$s</a><br />
fa: <span class="posted">نوشته‌شده در <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a><br /></span>بدست <a href="%4$s" title="%5$s">%6$s</a><br />

en: filed under %s
fa: دسته %s

en: &sdot; EDIT
fa: &sdot; ویرایش

en: Download: %1$s
fa: بارگیری: %1$s

en: Pingback:
fa: بازتاب:

en: &sdot; Edit
fa: &sdot; ویرایش

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: دیدگاه شما چشم به راه بررسی است.

en: Primary Menu
fa: گزینگان اصلی

en: Theme: %1$s by %2$s.
fa: پوسته: %1$s کاری از %2$s.

en: Proudly powered by %s
fa: با افتخار، نیرو گرفته از %s

en: Inspired by the work of %1$s, %2$s, and %3$s. Hitchcock typeface by %4$s.
fa: الهام‌گرفته از آثار %1$s، %2$s، و %3$s. قلم Hitchcock کاری از %4$s.

en: A Semantic Personal Publishing Platform
fa: بستر نشر شخصی معنایی

en: Newer posts
fa: نوشته‌های تازه‌تر

en: Older posts
fa: نوشته‌های پیشین

en: Random
fa: تصادفی

en: RSS feed
fa: خوراک آراِس‌اِس

en: Search
fa: جست‌وجو

en: Main menu
fa: گزینگان اصلی

en: View all posts by %s
fa: مشاهدهٔ همهٔ نوشته‌ها بر اساس %s

en: About %s
fa: دربارهٔ %s

en: % Comments
fa: % دیدگاه

en: 1 Comment
fa: ۱ دیدگاه

en: Leave a comment
fa: بیان دیدگاه

en: Edit
fa: ویرایش

en: Permalink to %s
fa: پایاپیوند به %s

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
fa[0]: این گالری شامل <a %1$s>%2$s عکس</a> است.

en: Pages:
fa: صفحه‌ها:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: به خواندن ادامه دهید <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
fa: دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

en: Newer Comments &rarr;
fa: دیدگاه‌های تازه‌تر &rarr;

en: &larr; Older Comments
fa: &larr; دیدگاه‌های پیشین

en: Comment navigation
fa: ناوبری دیدگاه

en: One response to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s responses to &ldquo;%2$s&rdquo;
fa[0]: %1$s پاسخ به &ldquo;%2$s&rdquo;

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
fa: این نوشته با گذرواژه پاسداری شده است. برای مشاهدهٔ دیدگاه‌ها گذرواژه را وارد کنید.

en: Archives
fa: بایگانی

en: Tag Archives: %s
fa: بایگانی برچسب‌ها: %s

en: Author Archives: %s
fa: بایگانی نویسنده: %s

en: Category Archives: %s
fa: بایگانی دسته‌ها: %s

en: Yearly Archives: %s
fa: بایگانی سالانه :%s

en: Monthly Archives: %s
fa: بایگانی ماهانه: %s

en: Daily Archives: %s
fa: بایگانی روزانه: %s

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
fa: بد نیست نگاهی به بایگانی ماهانه بیندازید. %1$s

en: Most Used Categories
fa: پراستفاده‌ترین دسته‌ها

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching, or one of the links below, can help.
fa: به نظر می‌آید ما نمی‌توانیم آنچه شما به دنبال آن هستید را پیدا کنیم. احتمالا جست‌وجو یا یکی از پیوندهای زیر می‌تواند کمک کند.

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
fa: این تا حدی شرم‌آور است، اینطور نیست؟
