Vertigo - en to gl translation catalogue (62 entries)

en: <p><span>Posted on <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a></span></p>
gl: <p><span>Publicado o <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a></span></p>

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
gl: Sentímolo, pero non se atoparon elementos que coincidan. Téntao de novo con outras palabras clave.

en: Nothing Found
gl: Non se atopou nada

en: Reset Options
gl: Borrar opcións

en: <p><span>Search Results for: "%s".</span></p>
gl: <p><span>Resultados da procura de: "%s".</span></p>

en: %s Theme Options
gl: Opcións do tema %s

en: Theme Options
gl: Opcións do tema

en: Font
gl: Tipo de letra

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
gl: Están pechados tanto os comentarios como os trackbacks.

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
gl: Os trackbacks está pechados, pero podes <a class="comment-link" href="#respond" title="Enviar un comentario">enviar un comentario</a>.

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
gl: Os comentarios están pechados, pero podes deixar un trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="URL do trackback para o teu artigo" rel="trackback">URL do trackback</a>.

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
gl: <a class="comment-link" href="#respond" title="Envía un comentario">Envía un comentario</a> ou deixa un trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="URL do trackback para o teu artigo" rel="trackback">URL do trackback</a>.

en: Next &rarr;
gl: Seguinte &rarr;

en: &larr; Previous
gl: &larr; Anterior

en: Page %s
gl: Páxina %s

en: Page %1$s of %2$s
gl: Páxina %1$s de %2$s

en: An optional widget area for your site footer
gl: Un área de widget opcional para o rodapé

en: Footer Area Two
gl: Área dous do rodapé

en: Footer Area One
gl: Área un do rodapé

en: tagged as
gl: Etiquetado como

en: Read more.
gl: Ler máis.

en: <span class="posted">posted on <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a><br /></span>by <a href="%4$s" title="%5$s">%6$s</a><br />
gl: <span class="posted">publicado o <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a><br /></span>por <a href="%4$s" title="%5$s">%6$s</a><br />

en: filed under %s
gl: Arquivado en %s

en: &sdot; EDIT
gl: &sdot; Editar

en: &sdot; Edit
gl: &sdot; Editar

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
gl: %1$s ás %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
gl: O teu comentario está á espera de moderación.

en: Primary Menu
gl: Menú primario

en: Theme: %1$s by %2$s.
gl: Tema: %1$s por %2$s.

en: Proudly powered by %s
gl: Fornecido con orgullo por %s

en: Newer posts
gl: Artigos máis recentes

en: Older posts
gl: Artigos máis antigos

en: Random
gl: Aleatorio

en: RSS feed
gl: Feed RSS

en: Search
gl: Procura

en: Main menu
gl: Menú principal

en: View all posts by %s
gl: Ver todos os artigos de %s

en: About %s
gl: Acerca de %s

en: % Comments
gl: % Comentarios

en: Leave a comment
gl: Deixar un comentario

en: Edit
gl: Editar

en: Permalink to %s
gl: Ligazón permanente a %s

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
gl[0]: Esta galería contén <a %1$s>%2$s foto</a>.
gl[1]: Esta galería contén <a %1$s>%2$s fotos</a>.

en: Pages:
gl: Páxinas:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
gl: Seguir lendo <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
gl: Os comentarios están pechados.

en: Newer Comments &rarr;
gl: Comentarios máis recentes &rarr;

en: &larr; Older Comments
gl: &larr; Comentarios máis antigos

en: Comment navigation
gl: Navegación de comentarios

en: One response to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s responses to &ldquo;%2$s&rdquo;
gl[0]: Unha resposta a &ldquo;%2$s&rdquo;
gl[1]: %1$s respostas a &ldquo;%2$s&rdquo;

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
gl: Ese artigo está protexido con contrasinal. Introduce o contrasinal para ver os comentarios.

en: Archives
gl: Arquivo

en: Tag Archives: %s
gl: Arquivo por etiquetas: %s

en: Author Archives: %s
gl: Arquivo por autores: %s

en: Category Archives: %s
gl: Arquivo da categoría: %s

en: Yearly Archives: %s
gl: Arquivo por anos: %s

en: Monthly Archives: %s
gl: Arquivo por meses: %s

en: Daily Archives: %s
gl: Arquivo por días: %s

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
gl: Proba a buscar nos arquivos mensuais. %1$s

en: Most Used Categories
gl: Categorías máis utilizadas

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching, or one of the links below, can help.
gl: Parece que non podemos encontrar o que buscas. Pode ser que unha busca ou unha das ligazóns de embaixo axude.

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
gl: Isto é un pouco embarazoso, non si?
