Vertigo - en to he translation catalogue (70 entries)

en: <p><span>Posted on <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a></span></p>
he: <p><span>פורסם ב-<a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a></span></p>

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
he: לא מצאתי שום דבר מתאים - אולי כדאי לנסות מילות חיפוש אחרות.

en: Nothing Found
he: לא מצאתי כלום

en: Reset Options
he: אפס אפשרויות

en: <p><span>Search Results for: "%s".</span></p>
he: <p><span>תוצאות חיפוש עבור: '%s'.</span></p>

en: Change the accent color by entering a HEX color number. (ie: <code>EE3322</code>)
he: שנה את צבע הדגש על ידי הזמנה של מספר צבע HEX. (למשל: <code>EE3322</code>)

en: Enable Hitchcock custom font (Note: this font only supports basic Latin uppercase letters, numerals, and some punctuation.)
he: אפשר גופן Hitchcock מותאם אישית (הערה: גופן זה תומך רק באותיות לטיניות רישיות, ספרות וחלק מסימני הפיסוק).

en: %s Theme Options
he: אפשרויות ערכת העיצוב %s

en: Theme Options
he: אפשרויות

en: Accent Color
he: צבע מבטא

en: Font
he: גופן

en: posted %1$s ago<br /> at <a href="%2$s" title="Link to full-size image">%3$s &times; %4$s</a> in <a href="%5$s" title="Return to %6$s" rel="gallery">%6$s</a>
he: פרסם לפני %1$s<br /> ב-<a href="%2$s" title="קישור לתמונה בגודל מלא">%3$s &times; %4$s</a> ב-<a href="%5$s" title="חזרה אל %6$s" rel="gallery">%6$s</a>

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
he: סגור לפרסום תגובות והשארת עקבות.

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
he: סגור להשארת עקבות, אבל ניתן <a class/"comment-link" href="#respond" title="פרסם תגובה">לפרסם תגובה</a>.

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
he: סגור לתגובות, אבל ניתן להשאיר עקבות: <a class="trackback-link" href="%s" title="נתיב להשארת עקבות לרשומה שלך" rel="trackback">Trackback URL</a>.

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
he: <a class="comment-link" href="#respond" title="פרסם תגובה">פרסם תגובה</a> או השאר עקבות: <a class="trackback-link" href="%s" title="נתיב להשארת עקבות לרשומה שלך" rel="trackback">טראקבק</a>.

en: Next &rarr;
he: התמונה הבאה &larr;

en: &larr; Previous
he: &rarr; התמונה הקודמת

en: Page %s
he: עמוד %s

en: Page %1$s of %2$s
he: עמוד %1$s מתוך %2$s

en: An optional widget area for your site footer
he: הפוטר של Twenty Eleven מחולק לשלוש עמודות - אפשר להוסיף ווידג'טים לכל אחת מהעמודות בנפרד

en: Footer Area Two
he: עמודה שניה בפוטר

en: Footer Area One
he: עמודה ראשונה בפוטר

en: tagged as
he: תויג כ-

en: Read more.
he: קרא עוד.

en: <span class="posted">posted on <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a><br /></span>by <a href="%4$s" title="%5$s">%6$s</a><br />
he: <span class="posted">פורסם בתאריך <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a><br /></span>על ידי <a href="%4$s" title="%5$s">%6$s</a><br />

en: filed under %s
he: מתויק תחת %s

en: &sdot; EDIT
he: &sdot; ערוך

en: Download: %1$s
he: הורדה: %1$s

en: Pingback:
he: פינגבק:

en: &sdot; Edit
he: &sdot; ערוך

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
he: %1$s בשעה %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
he: התגובה ממתינה לאישור.

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Theme: %1$s by %2$s.
he: ערכת עיצוב: %1$s של %2$s

en: Proudly powered by %s
he: פועל על %s

en: A Semantic Personal Publishing Platform
he: פלטפורמה סמנטית לפרסום תוכן

en: Newer posts
he: פוסטים חדשים יותר

en: Older posts
he: פוסטים ישנים יותר

en: Random
he: אקראי

en: RSS feed
he: פיד RSS

en: Search
he: חיפוש

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: View all posts by %s
he: הצגת הרשומות של %s

en: About %s
he: אודות %s

en: % Comments
he: % תגובות

en: 1 Comment
he: תגובה אחת

en: Leave a comment
he: השארת תגובה

en: Edit
he: עריכה

en: Permalink to %s
he: קישור קבוע לרשומה %s

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
he[0]: גלריה זו מכילה <a %1$s>תמונה אחת</a>
he[1]: גלריה זו מכילה <a %1$s>%2$s תמונות</a>

en: Pages:
he: :עמודים

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he: להמשיך לקרוא <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Comments are closed.
he: סגור לתגובות.

en: Newer Comments &rarr;
he: תגובות חדשות יותר &larr;

en: &larr; Older Comments
he: &rarr; תגובות ישנות יותר

en: Comment navigation
he: ניווט בתגובות

en: One response to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s responses to &ldquo;%2$s&rdquo;
he[0]: תגובה אחת ל-&ldquo;%2$s&rdquo;
he[1]: %1$s תגובות ל-&ldquo;%2$s&rdquo;

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
he: זוהי רשומה מוגנת - נדרשת סיסמה כדי לקרוא את התגובות.

en: Archives
he: ארכיון

en: Tag Archives: %s
he: תגית: %s

en: Author Archives: %s
he: ארכיון רשומות מאת: %s&rlm;

en: Category Archives: %s
he: קטגוריה: %s

en: Yearly Archives: %s
he: ארכיון שנתי: %s

en: Monthly Archives: %s
he: ארכיון חודשי: %s

en: Daily Archives: %s
he: ארכיון יומי: %s

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
he: כדאי לחפש בארכיון החודשי. %1$s

en: Most Used Categories
he: קטגוריות בולטות

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching, or one of the links below, can help.
he: לא מצאתי את מה שרצית. אולי זה נמצא באחד הקישורים למטה? בכל מקרה, תמיד אפשר להשתמש בחיפוש.

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
he: טוב, זה כבר קצת מביך. לא?
