Vertigo - en to hu translation catalogue (62 entries)

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
hu: Sajnos, nem található a keresési feltételnek megfelelő tartalom. Próbáljuk meg újra, más kifejezésekkel.

en: Nothing Found
hu: Nincs megfelelő találat

en: Reset Options
hu: Alaphelyzetbe állítás

en: <p><span>Search Results for: "%s".</span></p>
hu: <p><span>Eredmény: "%s".</span></p>

en: %s Theme Options
hu: %s sablon beállításai

en: Theme Options
hu: Sablon beállítások

en: Font
hu: Betű

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
hu: A hozzászólások és visszakövetések lehetősége jelenleg itt kikapcsolva.

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
hu: A visszakövetés fogadása kikapcsolva, de a bejegyzéshez itt<a class="comment-link" href="#respond" title="Hozzászólás">hozzászólhat</a>.

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
hu: A hozzászólások lehetősége jelenleg nem engedélyezett, de visszakövetésre van lehetőség: <a class="trackback-link" href="%s" title="A bejegyzés visszakövetési URL címe" rel="trackback">Visszakövetés URL</a>.

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
hu: <a class="comment-link" href="#respond" title="Hozzászólás">Hozzászólás</a> vagy Visszajelzés: <a class="trackback-link" href="%s" title="Visszajelzés küldése saját bejegyzésből" rel="trackback">Trackback URL</a>.

en: Next &rarr;
hu: Következő &rarr;

en: &larr; Previous
hu: &larr; Előző

en: Page %s
hu: %s oldal

en: Page %1$s of %2$s
hu: %1$s. oldal az összesen %2$s oldalból

en: An optional widget area for your site footer
hu: Opcionális widget-terület a honlap lábrészéhez

en: Footer Area Two
hu: 2. lábrész terület

en: Footer Area One
hu: Lábrész terület 1.

en: tagged as
hu: Címke:

en: Read more.
hu: Bővebben

en: filed under %s
hu: Kategória: %s

en: &sdot; EDIT
hu: &sdot; Szerkesztés

en: Pingback:
hu: Visszajelzés:

en: &sdot; Edit
hu: &sdot; Szerkesztés

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
hu: %1$s %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
hu: A hozzászólás rendszer-moderációra várakozik.

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

en: Theme: %1$s by %2$s.
hu: Sablon: %1$s Szerző: %2$s.

en: Proudly powered by %s
hu: Köszönjük %s!

en: A Semantic Personal Publishing Platform
hu: Személyes Publikációs Platform

en: Newer posts
hu: Újabb bejegyzések

en: Older posts
hu: Régebbi bejegyzések

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: RSS feed
hu: RSS  csatorna

en: Search
hu: Keresés

en: Main menu
hu: Főmenü

en: View all posts by %s
hu: %s bejegyzései

en: About %s
hu: %s névjegye

en: % Comments
hu: % hozzászólás

en: 1 Comment
hu: 1 hozzászólás

en: Leave a comment
hu: Hozzászólás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Permalink to %s
hu: %s bejegyzés közvetlen hivatkozása

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
hu[0]: A galéria <a %1$s> tartalmaz %2$s fotót</a>.
hu[1]: A galéria <a %1$s> tartalmaz %2$s fotót</a>.

en: Pages:
hu: Oldal:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Bővebben... <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
hu: Hozzászólások lezárva.

en: Newer Comments &rarr;
hu: Újabb hozzászólás &rarr;

en: &larr; Older Comments
hu: &larr; Korábbi hozzászólás

en: Comment navigation
hu: Hozzászólás navigáció

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
hu: A bejegyzést jelszó védi. Meg kell adni a jelszót a hozzászólások megtekintéséhez.

en: Archives
hu: Archívumok

en: Tag Archives: %s
hu: %s címkéhez tartozó bejegyzések

en: Author Archives: %s
hu: %s bejegyzései

en: Category Archives: %s
hu: %s kategória bejegyzései

en: Yearly Archives: %s
hu: %s. év bejegyzései

en: Monthly Archives: %s
hu: %s havi bejegyzések

en: Daily Archives: %s
hu: %s napi bejegyzések

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
hu: Próbáljunk betekinteni a hónap bejegyzéseibe: %1$s

en: Most Used Categories
hu: Leggyakoribb kategóriák

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching, or one of the links below, can help.
hu: Úgy tűnik, hogy nincs sikeres keresési találat. Talán egy újabb keresés, vagy az alábbi linkek egyike segíthet.

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
hu: Azért, ez egy kicsit idegesítő, ugye?
