Vertigo - en to nl translation catalogue (67 entries)

en: <p><span>Posted on <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a></span></p>
nl: <p><span>Geplaatst op <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a></span></p>

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
nl: Helaas, er zijn geen resultaten die overeenkomen met je criteria. Opnieuw proberen, met andere zoekwoorden?

en: Nothing Found
nl: Niets gevonden

en: Reset Options
nl: Herstelopties

en: <p><span>Search Results for: "%s".</span></p>
nl: <p><span>Zoekresultaten voor: "%s".</span></p>

en: Change the accent color by entering a HEX color number. (ie: <code>EE3322</code>)
nl: Wijzig de accentkleur door het invoeren van een HEX kleurnummer. (bijv: <code>EE3322</code>)

en: Enable Hitchcock custom font (Note: this font only supports basic Latin uppercase letters, numerals, and some punctuation.)
nl: Activeer het aangepaste lettertype Hitchcock (Let op: dit lettertype steunt alleen eenvoudige Latijnse hoofdletters, cijfers en een aantal interpuncties.)

en: %s Theme Options
nl: %s thema instellingen

en: Theme Options
nl: Thema opties

en: Accent Color
nl: Accentkleur

en: Font
nl: Lettertype

en: posted %1$s ago<br /> at <a href="%2$s" title="Link to full-size image">%3$s &times; %4$s</a> in <a href="%5$s" title="Return to %6$s" rel="gallery">%6$s</a>
nl: %1$s geleden geplaatst <br /> op <a href="%2$s" title="Link naar de volledige grootte van de afbeelding">%3$s &times; %4$s</a> in <a href="%5$s" title="Ga terug naar %6$s" rel="gallery">%6$s</a>

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
nl: Reacties en trackbacks zijn beide gesloten op dit moment.

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
nl: Trackbacks zijn gesloten, maar je kan <a class="comment-link" href="#respond" title="Plaats een reactie">een reactie plaatsen</a>.

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
nl: Je kan geen reacties meer toevoegen, maar laat gerust een trackback na: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL voor je bericht" rel="trackback">Trackback URL</a>.

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
nl: <a class="comment-link" href="#respond" title="Voeg een reactie toe">Voeg een reactie toe</a> of laat een trackback achter: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL voor je bericht" rel="trackback">Trackback URL</a>.

en: Next &rarr;
nl: Volgende &rarr;

en: &larr; Previous
nl: &larr; Vorige

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Page %1$s of %2$s
nl: Pagina %1$s van %2$s

en: An optional widget area for your site footer
nl: Een optionele widget die je in de footer kan gebruiken

en: Footer Area Two
nl: Footergebied twee

en: Footer Area One
nl: Footergebied een

en: tagged as
nl: Getagd als

en: Read more.
nl: Lees meer.

en: <span class="posted">posted on <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a><br /></span>by <a href="%4$s" title="%5$s">%6$s</a><br />
nl: <span class="posted">geplaatst op <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a><br /></span>door <a href="%4$s" title="%5$s">%6$s</a><br />

en: filed under %s
nl: Opgeslagen onder %s

en: &sdot; EDIT
nl: &sdot; Bewerken

en: &sdot; Edit
nl: &sdot; Bewerken

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Je reactie is in afwachting van moderatie.

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: Theme: %1$s by %2$s.
nl: Thema: %1$s door %2$s.

en: Proudly powered by %s
nl: Met trots ondersteund door %s

en: A Semantic Personal Publishing Platform
nl: Een semantisch persoonlijk publicatieplatform

en: Newer posts
nl: Nieuwere berichten

en: Older posts
nl: Oudere berichten

en: Random
nl: Willekeurig

en: RSS feed
nl: RSS Feed

en: Search
nl: Zoeken

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: View all posts by %s
nl: Bekijk alle berichten van %s

en: About %s
nl: Over %s

en: % Comments
nl: % reacties

en: Leave a comment
nl: Een reactie plaatsen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Permalink to %s
nl: Permalink naar %s

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
nl[0]: Deze galerij bevat <a %1$s>%2$s foto</a>.
nl[1]: Deze galerij bevat <a %1$s>%2$s foto&#39;s</a>.

en: Pages:
nl: Pagina&#39;s:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Lees verder <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Newer Comments &rarr;
nl: Nieuwe reacties &rarr;

en: &larr; Older Comments
nl: &larr; Oudere reacties

en: Comment navigation
nl: Reactienavigatie

en: One response to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s responses to &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[0]: Een Reactie op &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[1]: %1$s Reacties op &ldquo;%2$s&rdquo;

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
nl: Dit bericht is beveiligd met een wachtwoord. Geef het wachtwoord om de reacties te bekijken.

en: Archives
nl: Archief

en: Tag Archives: %s
nl: Tagarchief: %s

en: Author Archives: %s
nl: Auteursarchief: %s

en: Category Archives: %s
nl: Categorie archief: %s

en: Yearly Archives: %s
nl: Jaarlijks archief: %s

en: Monthly Archives: %s
nl: Maandelijks archief: %s

en: Daily Archives: %s
nl: Dagelijks archief: %s

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
nl: Probeer eens te zoeken in het maandelijks archief. %1$s

en: Most Used Categories
nl: Meest gebruikte categorie&#235;n

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching, or one of the links below, can help.
nl: Het lijkt erop dat we niet kunnen vinden waar je naar zoekt. Gebruik het zoekformulier of &#233;&#233;n van de links hieronder.

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
nl: Helaas.
