zBench - en to bg_BG translation catalogue (80 entries)

en: Error 404 - Not Found
bg_BG: Грешка 404 - Не е намерено

en: Sorry, but you are looking for something that isn&#8217;t here.
bg_BG: Извинете, но Вие търсите нещо, което го няма.

en: Random Posts
bg_BG: Случайни постове

en: Tag Cloud
bg_BG: Претеглен списък

en: Daily Archives:
bg_BG: Ежедневни архиви:

en: Monthly Archives:
bg_BG: Ежемесечни архиви:

en: Yearly Archives:
bg_BG: Ежегодни архиви:

en: Category Archives:
bg_BG: Архиви по категории:

en: Tag Archives:
bg_BG: Архиви:

en: Author Archives:
bg_BG: Авторски архиви:

en: Blog Archives
bg_BG: Архиви на блога

en: Posted by
bg_BG: Публикувал(а):

en: on
bg_BG: в:

en: Edit
bg_BG: Поправи

en: No comments
bg_BG: Няма коментари

en: comment
bg_BG: коментари

en: comments
bg_BG: коментари

en: Read more &raquo;
bg_BG: Чети още &raquo;

en: &laquo; Previous page
bg_BG: &laquo; Предходна страница

en: Next page &raquo;
bg_BG: Следваща страница &raquo;

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
bg_BG: Този пост е защитен с парола. Въведете парола за преглед на коментарите.

en: Leave a comment ?
bg_BG: Оставете коментар ?

en: Comments.
bg_BG: Коментари.

en: Comments are closed.
bg_BG: Коментари закрити.

en: NOTE - You can use these
bg_BG: Забележка - Вие можете да използвате тези

en: NAME
bg_BG: Име:

en: EMAIL
bg_BG: Електронна поща:

en: Website URL
bg_BG: Сайт:

en: Leave a Comment
bg_BG: Оставете коментар

en: Reply to %s &not;<br />
bg_BG: Отговори на %s &not;<br />

en: <small>Cancel reply</small>
bg_BG: <small>Откажете отговор</small>

en: SUBMIT
bg_BG: Изпрати

en: Trackbacks and Pingbacks:
bg_BG: Тракбак и Пингбак:

en: Copyright
bg_BG: Авторски права

en: Top
bg_BG: Нагоре

en: Primary Widget Area
bg_BG: Основна област за джаджи

en: The primary widget area
bg_BG: Основната област за джаджи

en: Singular Widget Area
bg_BG: Уникални джаджи

en: The singular widget area
bg_BG: Област за уник. джаджи

en: Not Singular Widget Area
bg_BG: Неуникални джаджи

en: Not the singular widget area
bg_BG: Област за неун. джаджи

en: Footer Widget Area
bg_BG: Джаджи под страница

en: The footer widget area
bg_BG: Джаджите под страница

en: %1$s at %2$s
bg_BG: %1$s в %2$s

en: [Edit]
bg_BG: [Поправи]

en: Your comment is awaiting moderation.
bg_BG: Коментарът ви бъде проверен.

en: Home
bg_BG: Главна

en: This is a sticky post!
bg_BG: Това е залепен пост!

en: continue reading?
bg_BG: продължи четене?

en: Leave a comment
bg_BG: Оставете коментар

en: Go to comments ?
bg_BG: Към коментарите ?

en: Go to comments
bg_BG: Към коментарите

en: Pages:
bg_BG: Страници:

en: Search: type, hit enter
bg_BG: Какво търсим?

en: SEARCH
bg_BG: Търсене

en: RSS Feed
bg_BG: RSS

en: Follow me on twitter.
bg_BG: Последвайте ме в twitter.

en: Recent Posts
bg_BG: Последни постове

en: Search by Tags!
bg_BG: Търсене по тагове

en: Archives
bg_BG: Архиви

en: Links
bg_BG: Линкове

en: Meta
bg_BG: Мета

en: Related Posts
bg_BG: Подобни постове

en: RSS URL
bg_BG: RSS линк

en: Put your full rss subscribe address here.(with http://)
bg_BG: Вашият пълен линк на RSS лента. (заедно с http://)

en: twitter URL
bg_BG: Линк към twitter

en: Put your full twitter address here.(with http:// , leave it blank for display none.)
bg_BG: Пълен линк към twitter. (заедно с http://, или оставете празно)

en: facebook URL
bg_BG: Линк към facebook

en: Put your full facebook address here.(with http:// , leave it blank for no display none.)
bg_BG: Пълен линк към facebook.(заедно с http://, или оставете празно)

en: Excerpt?
bg_BG: Извадка?

en: Disable the comment notes
bg_BG: Заключване бележки към постове

en: Disabling this will remove the note text that displays with more options for adding to comments (html).
bg_BG: Това заключването маха текста за бележки, който показва повече опции за добавяне на коментари (html).

en: Disable the comments smilies
bg_BG: Заключване на емотикони в коментарите

en: Disabling this will remove the comments smilies.
bg_BG: Отказът на опцията маха емотиконите в коментарите.

en: Theme Options
bg_BG: Настройка на темата

en: %1$s Theme Options
bg_BG: %1$s Настройка на темата

en: Save Options
bg_BG: Запази настройка

en: Header settings
bg_BG: Горна част настройки

en: General settings
bg_BG: Общи настройки

en: Donation
bg_BG: Дарения
