zBench - en to nb_NO translation catalogue (76 entries)

en: Error 404 - Not Found
nb_NO: Feil 404 - Ikke funnet

en: Sorry, but you are looking for something that isn&#8217;t here.
nb_NO: Beklager, men du leter etter noe som ikke finnes her.

en: Random Posts
nb_NO: Tilfeldige innlegg

en: Tag Cloud
nb_NO: Emneord

en: Daily Archives:
nb_NO: Daglige arkiv:

en: Monthly Archives:
nb_NO: Månedlige arkiv:

en: Yearly Archives:
nb_NO: Arlige arkiv:

en: Category Archives:
nb_NO: Kategoriarkiv:

en: Tag Archives:
nb_NO: Emneordarkiv:

en: Blog Archives
nb_NO: Bloggarkiv

en: Posted by
nb_NO: Skrevet av:

en: on
nb_NO: den:

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: No comments
nb_NO: Ingen kommentarer

en: comment
nb_NO: kommentarer

en: comments
nb_NO: kommentarer

en: Read more &raquo;
nb_NO: Les mer &raquo;

en: &laquo; Previous page
nb_NO: &laquo; forrige side

en: Next page &raquo;
nb_NO: Neste side &raquo;

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nb_NO: Dette innlegget er passordbeskyttet, skriv inn passordet for å fortsette.

en: Leave a comment ?
nb_NO: Legg igjen en kommentar ?

en: Comments.
nb_NO: Kommentarer。

en: Comments are closed.
nb_NO: Kommentarer er stengt。

en: NOTE - You can use these
nb_NO: OBS - du kan bruke disse

en: NAME
nb_NO: Navn:

en: EMAIL
nb_NO: E-post:

en: Website URL
nb_NO: Lenke:

en: Leave a Comment
nb_NO: Legg igjen en kommentar

en: Reply to %s &not;<br />
nb_NO: Svar til %s &not;<br />

en: <small>Cancel reply</small>
nb_NO: <small>Avbryt svar</small>

en: SUBMIT
nb_NO: Send

en: Trackbacks and Pingbacks:
nb_NO: Tilbakesporing og tilbakeping:

en: Copyright
nb_NO: Opphavsrett

en: Top
nb_NO: Toppen

en: Primary Widget Area
nb_NO: Hovedområde widget

en: The primary widget area
nb_NO: Hovedområdet for widget

en: Singular Widget Area
nb_NO: Singulært widgetområde

en: The singular widget area
nb_NO: Området for singulære widget

en: Not Singular Widget Area
nb_NO: Ikkesingulær widgetområde

en: Not the singular widget area
nb_NO: Område for ikkesingulære widget

en: Footer Widget Area
nb_NO: Footer widgetområde

en: The footer widget area
nb_NO: Området for footer widget

en: %1$s at %2$s
nb_NO: %1$s på  %2$s

en: [Edit]
nb_NO: [Rediger]

en: Your comment is awaiting moderation.
nb_NO: Din kommentar avventer moderering.

en: Home
nb_NO: Hovedside

en: This is a sticky post!
nb_NO: Dette er et festet innlegg！

en: continue reading?
nb_NO: Les resten？

en: Leave a comment
nb_NO: Legg igjen en kommentar

en: Go to comments ?
nb_NO: Gå til kommentarer

en: Go to comments
nb_NO: Gå til kommentarer

en: Pages:
nb_NO: Sider:

en: Search: type, hit enter
nb_NO: Søk

en: SEARCH
nb_NO: Søk

en: RSS Feed
nb_NO: RSS-strøm

en: Follow me on twitter.
nb_NO: Følg meg på twitter.

en: Recent Posts
nb_NO: Siste innlegg

en: Search by Tags!
nb_NO: Søk etter emneord

en: Archives
nb_NO: Arkiv

en: Links
nb_NO: Lenker

en: Related Posts
nb_NO: Lignende innlegg

en: RSS URL
nb_NO: RSS-lenke

en: Put your full rss subscribe address here.(with http://)
nb_NO: Fyll inn hele RSS abonnementslenke her. (med http://)

en: twitter URL
nb_NO: twitterlenke

en: Put your full twitter address here.(with http:// , leave it blank for display none.)
nb_NO: Fyll inn din hele twitteradresse her。（med http://，la den være blank om du ikke vil fylle inn noe her.）

en: facebook URL
nb_NO: facebooklenke

en: Put your full facebook address here.(with http:// , leave it blank for no display none.)
nb_NO: Fyll inn din facebooklenke her。（med http://，la denne stå tom om du ikke har facebooklenke。）

en: Excerpt?
nb_NO: utdrag？

en: Disable the comment notes
nb_NO: Slå av kommentarnotisen

en: Disabling this will remove the note text that displays with more options for adding to comments (html).
nb_NO: Slår du av denne vil notisen som forteller om flere walg for kommentarer forsvinne (html eksemplene under kommentarvinduet).

en: Disable the comments smilies
nb_NO: Slå av smilefjes for kommentarer

en: Disabling this will remove the comments smilies.
nb_NO: Slår du av denne vil du fjerne smilefjesene for kommentarer

en: Theme Options
nb_NO: Temavalg

en: %1$s Theme Options
nb_NO: %1$s Temavalg

en: Save Options
nb_NO: Lagre innstillinger

en: Donation
nb_NO: Donèr
